Bobín

Bobínek – 19.11.2007 – 3.11.2023

Bobínkui za pár dnů by ses dožil 16 let, ale tvoje tělíčko zkoušené nemocí už nechtělo na tento den počkat 😕 . Dal si najevo, co bys chtěl a já pochopila – tvé bolavé a vyčerpané tělíčko vydechlo naposledy v mém objetí a tvá duše je volná.

Chci si tě pamatovat tak, jak jsi před roky k nám přišel – jako malého jednookého piráta 🙂 , veselého pejska,který chtěl mít všechny příchozí pejsky pod kontrolou, dal jsi jim najevo,aby si na tebe dali bacha-ale nikdy jsi jim neublížil, na člověka nikdy nezavrčel, byl jsi milý,hravý pejsek-přesto jsi v určitém věku ve své rodině byl nechtěný a chtěli tě nechat utratit -a tak ses dostal k nám, když jsme tě převzali na veterině diagnostikovali Cushinguv syndrom, byl jsi téměř slepý, později jsi prodělal operaci močového měchýře, měl jsi problém s játry, přesto jsi prožil ještě dalších 6 let svého života u nás, kde se z tebe stal mazlivý a radostný pejsek. Rád ses procházel po zahradě a rád sis vyhříval bříško na sluníčku …Dnes jsi odešel, tak odkud není návratu a zůstala po tobě jen mistička a prázdné místo ve tvém pelíšku, který ti nesměl nikdo obsadit – až poslení dny, kdy už jsi byl zesláblý si to někteří dovolili, ale nedovolila jsem jim to já a vždy jsi tam zase hajal ty.

Sbohem Bobínku – tak jako všichni pejsci,které jsem vyprovodila za duchu, i ty si odnášíš s sebou kousek mého srdce a spoustu lásky…