O nás

Náš spolek vznikl koncem roku 2014 na pomoc pejskům Shih-tzu, jejich křížencům a ostatním psům malých plemen v ohrožení- týraným, starým, nemocným, nechtěným a opuštěným. Těmto pejskům zajišťujeme převozy, veterinární péči a léčbu, dočasné péče, hledáme nové domovy a pokud není jiná možnost, dožití v našich dvou domácích depozitech. Jak už jsem zmínila máme dvě depozita- jedno je v Únanově v péči Magdy Klusáčkové a druhé v Nemíži v péči Květy Tysl.

Obě jsme již před založením spolku doma měly šicunky a časem jsme ještě některé adoptovaly, tito pejsci se stali po založení spolku tím klidným a chápajícím středem smečky pro příchod nových, často psychicky i tělesně strádajících pejsků, kterým pomohli pochopit, že jejich život může být i krásný, že člověk může být i milující a ruka-rukou laskavou. A tak díky nim a naší péči mohli někteří z nich opravdu ve velmi krátké době odejít do nových domovů.

Obě depozita jsou v našich vlastních domech a všichni pejsci žijí s námi uvnitř domů, všichni dostávají stejný díl lásky a péče. Nejsme útulek s danou provozní dobou, nedostáváme žádné dotace, nemáme žádné zaměstnance, vše obstaráváme samy, proto prosím respektujte naše soukromí a pokud nás chcete navštívit domluvte se s námi předem.